راهنمای جامع انتخاب رسانه برای درج رپورتاژ‌ آگهی

تا حالا چقدر هزینه واسه تهیه و انتشار رپورتاژ صرف کردی و به هیچ نتیجه‌ای نرسیدی؟

حتما بعد از این قضیه به خودت گفتی که رپورتاژ و لینک‌ دهی داخلش عملا مزخرفه و هیچ سودی برات نداره.

اشتباه نکن؛ اگه رپورتاژ دادی و به نتیجه نرسیدی، یعنی اینکه حتما حداقل یک جای کارو اشتباه رفتی. خیلی سایتا هستند که به خاطر همین رپورتاژ تونستن در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی پیشرفت کنند و موفق بشن.

اگر به موفقیت نرسیدی و رپورتاژات بی‌نتیجه بودند، باید این سوالا رو از خودت بپرسی که تا چه حد با اصول تهیه و انتشار رپورتاژ آگهی آشنا هستی؟ اصلا می‌دونی برای انتشار رپورتاژت باید از چه رسانه‌هایی کمک بگیری؟ اصلا می‌دونی اعتبار دامنه سایتی که بهش رپورتاژ می‌دی می‌تونه چه تاثیری رو موفقیتت داشته باشه؟

اینایی که بهش اشاره کردم فقط یک گوشه کوچیکی از مواردیه که برای انتشار رپورتاژ باید بهش توجه داشته باشی. ممکنه اولش با خودت فکر کرده باشی که به راحتی چنتا رپورتاژ می‌نویسی و میدی چنتا رسانه برات منتشر کنن و بعدش خیلی راحت صفحات مورد نظر سایتت رو به رتبه‌ های برتر می‌ رسونی.

اما نه این‌ طور نیست؛ تو باید بدونی که فاکتورهای لازم برای انتخاب رسانه واسه اینکه رپورتاژ خودت رو داخلش منتشر کنی چیه؟ باید بدونی که تا چه میزان واسه انتشار رپورتاژ هزینه بپردازی؟

در کنار تمام چیزایی که گفته شد، باید سایت‌های اسپم که در این زمینه فعالیت دارند بشناسی و باهاشون همکاری نداشته باشی. ممکنه الان از خودت بپرسی که همه این چیزها رو باید از کجا یاد بگیری؟ اصلا نگران نباش؛ ما یک وبیناری برات آماده کردیم که داخلش هر اون چیزی که در مورد رپورتاژ نیازه بدونی رو گفتیم.

داخل این وبینار سعی کردیم تا به ساده‌ترین شکل ممکن بهت نشون بدیم چجوری و به چه شکلی رپورتاژ خودت رو منتشر کنی تا به اون نتیجه دلخواه برسی. اگر به این نکاتی که داخل این وبینار گفته شد اهمیت بدی، شک نکن که می‌ تونی از تاثیر فوق‌ العاده رپورتاژ بهره ببری و به درستی ازش استفاده کنی.

سرفصل های وبینار

نظرات