تسمینو، تولید محتوا
میشه راحت تر از همیشه!
SparkleSparkle
خدمات تخصصی تولید محتوا تسمینو

سفارش تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی آسان‌ تر از همیشه!

لحن برند شما، لحن رسانه ای که در آن محتوای رپورتاژ خود را منتشر می کنید و موضوعی که انتخاب کردید، همه و همه باید در فرآیند تولید محتوا در نظر گرفته شود؛ خبر خوب این است که با تسمینو، خیالتان از سیر تا پیاز تولید محتوای متنی باکیفیت راحت خواهد بود!

چرا بین این همه گزینه، تسمینو بهترین است؟!

تجربه خیال آسوده تولید محتوای تخصصی با تسمینو!

Google rank

رعایت اصول تخصصی سئو

برای خلق متنی سودمند برای رپورتاژ آگهی برند شما، باید لحن برند و رسانه در خلق محتوای سودمند لحاظ شود و در نهایت متنی کاربر پسند داشته باشید! اما علاوه بر نیاز کاربر، نیاز و اصول گوگل هم در تولید محتوا باید در نظر گرفته شود؛ در تسمینو، تمام محتوای تولید شده، متناسب با اصول تخصصی سئو است.

Clock

صرفه جویی در زمان

در فرآیند انتشار رپورتاژ آگهی، سرعت نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند؛ پیدا کردن تولید کننده محتوا در حوزه تخصصی شما که لحن برند و نیاز مخاطب را درک کرده و در کوتاه‌ترین زمان، متنی باکیفیت را در اختیارتان قرار بدهد، نیازمند صرف زمان و انرژی بسیار زیادی از سوی شماست؛ پیچیدگی و سختی کار را به ما بسپارید!

Low prices

هزینه مناسب نسبت به کیفیت

ما در تسمینو داستان ضرب المثل «هرچه قدر پول بدی، همانقدر آش می خوری!» را عوض کردیم و قرار است شما با یک هزینه مناسب، ورای انتظارتان کیفیت بالای خروجی را لمس کنید! تسمینو متعهد است که در خدمات تولید محتوای خود، با هزینه‌ای مناسب، خروجی باکیفیتی را ارائه کند.

Operator

دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا

به تازگی برند شما پا به عرصه سئو، تولید محتوا و انتشار رپورتاژ آگهی گذاشته و احتمالا کمی سردرگمید؟ نمی‌دانید با چه موضوعی محتوایتان را تولید و در چه رسانه‌ای آن را منتشر کنید؟ کافی است با تسمینو تماس بگیرید! کارشناسان مختصص تسمینو آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

راهنمای سفارش خدمات تولید محتوا

مراحل سفارش تولید محتوا در تسمینو

خرید رپورتاژ آگهی

ابتدا موضوع رپورتاژ آگهی خود را مشخص کرده و با توجه به آن، از یک رسانه مناسب بسته رپورتاژ آگهی مورد نظر خود را خریداری کرده و کمپین جدیدی بسازید.

01 مرحله

سفارش تولید محتوا

با توجه به رسانه انتخاب شده و برندتان، می‌توانید فرآیند تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی خود را به تیم متخصص تسمینو بسپارید.

02 مرحله

تحویل محتوای خلق شده

تیم ما در کمترین زمان ممکن، با توجه به موضوع، لحن برند و شرایط و ضوابط رسانه، محتوایی منحصر به فرد را با رعایت کامل اصول سئو به شما تحویل می‌دهد.

03 مرحله
چرا برای رپورتاژ آگهی خود، از تسمینو خدمات تولید محتوا دریافت کنم؟

مزیت‌های تولید محتوای تخصصی

Medal

برندینگ اصولی

هک کردن نام کسب و کار شما در ذهن مخاطب ها

Magnet

جذب مخاطب هدف

معطوف کردن توجه‌ها به سوی برندتان

SEO

رشد سئو

افزایش فروش با رشد ترافیک سایت

برندینگ با بازاریابی محتوایی تخصصی را از ما بخواهید

خلق محتوا بر اساس هویت برند
تطبیق لحن برند با رسانه
خلق متن روان و باکیفیت

فرض کنید برند شما مثل یک شخصیت مستقل وارد اتاقی می‌شود؛ چطوری به افراد حاضر در اتاق سلام می‌کند؟! برند شما تنها یک نام و لوگو نیست، بلکه هویت کسب‌وکار شماست! هر برند برای خود اجزایی مثل داستان، شخصیت، ارزش، صدا، رنگ و… دارد. هر محتوایی که تولید و منتشر می کنید، روی این هویت تاثیر دارد. یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی تولید محتوا در تسمینو، هویت و لحن خاص برند شما و تطابق آن با رسانه ها است.

نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید

شما می توانید از طریق فرم روبرو و یا سایر پل های ارتباطی پیام خود را به ما برسانید

logo

۰۱۳-۱۲۳۴۵۶۷۸

سوالات متداول

جواب سوالات پرتکرار را اینجا پیدا کنید

Light bulb
نگاهی به مجله تسمینو بیاندازید

جدیدترین مقالات

مشاهده همه