۱۲ نمونه رپورتاژ آگهی معجزه‌ساز +(۱۲ راز و تکنیک آموزشی💎)

بررسی چند نمونه رپورتاژ آگهی موفق به شما کمک می‌کند تا با بهترین تکنیک‌های نوشتن یک رپورتاژ آگهی خوب آشنا شوید. در نوشتن رپورتاژ آگهی صحیح، فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می‌شود تا بتواند بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان بیاورد و از هدر رفتن بودجه تبلیغاتی شما جلوگیری کند. 

رپورتاژ آگهی خوب می‌تواند مزایای زیادی برای سایت شما به همراه داشته باشد و بر بهبود رتبه سئوی سایت و کلمات کلیدی مورد نظر شما تاثیر مستقیمی بگذارد. در واقع شما با یادگیری نوشتن یک رپورتاژ آگهی موفق، این فرصت را به‌دست می‌آورید که مخاطبان بیشتری را به سمت سایت خود جذب کنید.

شاید در ابتدا نحوه نوشتن یک نمونه رپورتاژ آگهی آسان به نظر برسد؛ اما نباید فراموش کرد که این کار جزئیات زیادی دارد. ما در این مقاله از تسمینو، ۷ نمونه رپورتاژ آگهی موفق را برای شما تحلیل و بررسی کرده‌ایم. توصیه می‌کنیم جزئیات این نمونه‌ها و تاثیرات آن‌ها را با دقت مطالعه کنید. در انتهای این مقاله نیز ۱۲ تکنیک و راز نوشتن یک نمونه رپورتاژ موفق را به شما معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

نمونه رپورتاژ آگهی

نمونه‌ رپورتاژ آگهی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، مربوط به سایت فنی پایتخت است که در رسانه همشهری آنلاین منتشر شده. این رپورتاژ آگهی توانست در مدت زمان کوتاهی، رتبه این سایت را بهبود داده و ترافیک ارگانیک آن را به صورت چشم‌گیری افزایش دهد. به همین علت بیشتر این رپورتاژ را بررسی می‌کنیم تا علت موفقیت آن را بفهمیم.

موضوع رپورتاژ آگهی
نصب و تعمیرات پس از انتشار
تعداد کلمات
۱۰۲۶
تعداد لینک‌های خروجی
۲
(نام برند) و (اگزکت مچ)
تعداد تیترهای داخلی
۷
تعداد تصاویر
۳

همان‌طور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، سایت فنی پایتخت پس از انتشار این رپورتاژ توانسته به هدف بهبود رتبه کلمات کلیدی خود برسد. راه یافتن به صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بدون انجام این رپورتاژ، می‌توانست امری دشوار، زمان‌بر و پرهزینه باشد. با این حال سایت فنی پایتخت با هوشمندی خود موفق شد که رتبه‌های برتر گوگل را به دست آورد.

نمونه رپورتاژ آگهی

استفاده از رپورتاژ آگهی استاندارد، یکی از بهترین روش‌های بهبود رتبه در سایت‌هایی است که رقبای سرسختی دارند. سایت ارزپایا در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. این سایت با انتشار رپورتاژ آگهی در سایت همشهری آنلاین، موفق شد تا در زمان کوتاهی، از رقبای خود در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، پیشی گرفته و رتبه خوبی را کسب کند.

موضوع رپورتاژ آگهی
ارز دیجیتال بعد از انتشار
تعداد کلمات
۱۱۸۵
تعداد لینک‌های خروجی
۲
نوع انکر تکست‌
(نام برند) و کلمه کلیدی اگزت
تعداد تیترهای داخلی
۷
تعداد تصاویر
۳

 

سایت ارزپایا در مدت کوتاهی بعد از انتشار رپورتاژ تبلیغاتی در سایت همشهری آنلاین، توانست جایگاه خود را برای کلمات کلیدی “خرید ارز دیجیتال” و قیمت تتر” در صفحه جستجوی گوگل ارتقا دهد. این کلمات کلیدی در بین سایت‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال رقابت بالایی دارند؛ اما همانطور که مشخص است یک رپورتاژ خوب می‌تواند چاره برنده شدن در این رقابت سخت باشد.

نمونه رپورتاژ آگهی

سایت مدیر وب با انتشار یک نمونه رپورتاژ حرفه‌ ای در سایت همیار وردپرس توانست به نتایج شگفت‌انگیزی دست پیدا کند. ح