۷ نمونه رپورتاژ آگهی معجزه‌ساز +(۱۲ راز و تکنیک آموزشی💎)

بررسی چند نمونه رپورتاژ آگهی موفق به شما کمک می‌کند تا با بهترین تکنیک‌های نوشتن یک رپورتاژ آگهی موفق آشنا شوید. در نوشتن رپورتاژ آگهی صحیح، فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می‌شود تا بتواند بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان بیاورد و از هدر رفتن بودجه تبلیغاتی شما جلوگیری کند. 

رپورتاژ آگهی خوب می‌تواند مزایای زیادی برای سایت شما به همراه داشته باشد و بر بهبود رتبه سئو و کلمات کلیدی مورد نظر شما تاثیر مستقیمی بگذارد. در واقع شما با یادگیری نوشتن یک رپورتاژ آگهی موفق، این فرصت را به‌دست می‌آورید که مخاطبان بیشتری را به سمت سایت خود جذب کنید.

شاید در ابتدا نحوه نوشتن یک نمونه رپورتاژ آگهی موفق، آسان به نظر برسد؛ اما این‌گونه نیست و باید توجه زیادی به جزئیات داشته باشید. ما در این مقاله از تسمینو، ۷ نمونه رپورتاژ آگهی موفق را برای شما تحلیل و بررسی کرده‌ایم. توصیه می‌کنیم جزئیات این نمونه‌ها و تاثیرات آن‌ها را با دقت مطالعه کنید. در انتهای این مقاله نیز ۱۲ تکنیک و راز نوشتن یک نمونه رپورتاژ موفق را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نمونه رپورتاژ آگهی

نمونه‌ رپورتاژ آگهی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، مربوط به سایت فنی پایتخت است که در رسانه همشهری آنلاین منتشر شده. این رپورتاژ آگهی توانست در مدت زمان کوتاهی، رتبه این سایت را بهبود داده و ترافیک ارگانیک آن را به صورت چشم‌گیری افزایش دهد.

ویژگی‌های این رپورتاژ آگهی

تعداد کلمات : ۱۰۲۶

تعداد لینک‌های خروجی: ۲

نوع انکر تکست‌‌ها: (نام برند) و (اگزکت مچ)

تعداد تیترهای داخلی: ۷

تعداد تصاویر: ۳

تاثیر رپورتاژ آگهی با موضوع نصب و تعمیرات پس از انتشار

همان‌طور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، سایت فنی پایتخت پس از انتشار این رپورتاژ توانسته به هدف بهبود رتبه کلمات کلیدی خود برسد. راه یافتن به صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بدون انجام این رپورتاژ، می‌توانست امری دشوار، زمان‌بر و پرهزینه باشد.

نمونه رپورتاژ آگهی

استفاده از رپورتاژ آگهی استاندارد، یکی از بهترین روش‌های بهبود رتبه در سایت‌هایی است که رقبای سرسختی دارند. سایت ارزپایا در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. این سایت با انتشار رپورتاژ آگهی در سایت همشهری آنلاین، موفق شد تا در زمان کوتاهی، از رقبای خود در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، پیشی گرفته و رتبه خوبی را کسب کند.

ویژگی‌های قالب رپورتاژ آگهی

تعداد کلمات : ۱۱۸۵

تعداد لینک‌های خروجی: ۲

نوع انکر تکست‌ها: (نام برند) و کلمه کلیدی اگزت

تعداد تیترهای داخلی: ۷

تعداد تصاویر: ۳

تاثیر رپورتاژ آگهی با موضوع ارز دیجیتال بعد از انتشار

سایت ارزپایا در مدت کوتاهی بعد از انتشار رپورتاژ تبلیغاتی در سایت همشهری آنلاین، توانست جایگاه خود را برای کلمات کلیدی “خرید ارز دیجیتال” و قیمت تتر” در صفحه جستجوی گوگل، ارتقا دهد. این کلمات کلیدی در بین سایت‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال، رقابت بالایی دارند؛ اما همانطور که قابل ملاحظه است، یک رپورتاژ خوب می‌تواند چاره برنده شدن در این رقابت سخت باشد.

نمونه رپورتاژ آگهی

سایت مدیر وب با انتشار یک نمونه رپورتاژ حرفه‌ ای در سایت همیار وردپرس توانست به نتایج شگفت‌انگیزی دست پیدا کند. حوزه طراحی سایت، یکی از پررقابت‌ ترین حوزه‌ها در وب فارسی است و شما می‌تواند از نکات و جزئیات این رپورتاژ، درس‌های زیادی بگیرید. به تصویر زیر با دقت نگاه کنید. مقدمه و فهرست مطالب، به حدی جذاب هستند که خواننده را وادار به بازدید از سایت مدیر وب می‌کنند.

ساختار رپورتاژ آگهی

تعداد کلمات : ۲۰۲۶

تعداد لینک‌های خروجی: ۱

نوع انکر تکست‌ها: لانگ تیل

تعداد تیترهای داخلی: ۱۷

تعداد تصاویر: ۴

تاثیر رپورتاژ آگهی با موضوع آموزش طراحی سایت بعد از انتشار

یکی از ویژگی‌های مهم این رپورتاژ موفق، استفاده از کلمه کلیدی طولانی و وجود تنها یک لینک خارجی است. همچنین وجود یک ویدئوی مربتط در آپارات و لینک‌دهی به این سایت، توانسته تاثیر بسزایی در موفقیت این رپورتاژ داشته باشد. این عوامل موجب شده است تا رپورتاژ بتواند در مدت کمی، تاثیر خوبی بگذارد. 

اکنون بیایید یکی دیگر از رپورتاژ‌های موفق سایت مدیر وب که در سایت چطور منتشر شده است را بررسی کنیم. سایت چطور، یکی از وب سایت‌های پربازدید است که در زمینه رشد فردی، سبک زندگی و افزایش دانش عمومی فعالیت می‌کند. سابقه خوب این سایت نزد گوگل، باعث شده است تا انتشار رپورتاژ در این سایت، نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

ساختار و ویژگی‌های رپورتاژ 

تعداد کلمات: ۱۱۳۰

تعداد لینک‌های خروجی: ۲

نوع انکر تکست‌ها: کلمه کلیدی اگزت

تعداد تیترهای داخلی: ۵

تعداد تصاویر: ۱

تاثیر رپورتاژ آگهی با موضوع سئو و طراحی سایت پس از انتشار

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، سایت مدیر وب توانسته جایگاه اول صفحه اول نتایج جستجو را کسب کند. هر دو انکرتکست با عناوین “آموزش سئو” و “ساخت سایت” در رپورتاژ قرار داشتند و موجب شدند تا سایت مدیر وب بتوانند رتبه خوبی برای هر دوی این کلمات کسب کند.

نمونه رپورتاژآگهی

سایت لندو توانسته است با انتشار یک نمونه آگهی رپورتاژ با عنوان و مقدمه‌ای بسیار جذاب، در سایت خبر آنلاین، به نتایج خوبی دست پیدا کند. سایت خبر آنلاین، در میان کاربران فارسی زبان وب بسیار محبوب است و ارائه رپورتاژهای حرفه‌ای در این سایت می‌تواند نتایج شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد. تنها کافیست چند نمونه از رپورتاژهای موجود در این سایت را بررسی کرده و با ساختار آن‌ها آشنا شوید.

بررسی ساختار مقاله رپورتاژ

تعداد کلمات : ۵۳۸

تعداد لینک‌های خروجی: ۳

نوع انکر تکست‌ها: کلمه کلیدی اگزت .و لانگ تیل

تعداد تیترهای داخلی: ۴

تعداد تصاویر: ۳

تاثیر رپورتاژ آگهی با موضوع خدمات فروش اقساطی بعد از انتشار

نکته جالبی که در مورد این رپورتاژ وجود دارد، تعداد کلمات پایین و استفاده از کلمات قدرتمند در عناوین و مقدمه است. این موارد باعث شده است تا تمامی کلمات کلیدی آن بتوانند رتبه خوبی در نتایج جستجو کسب کنند. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، کلمه کلیدی “لیست فروشگاه برای خرید اقساطی” که به عنوان انکر تکست داخل رپورتاژ آورده شده است، به صورت دابل ریزالت، فروشگاه لندو را در صفحه نتایج گوگل، نمایش می‌دهد.

گزارش گوگل آنالیتیکس خبر لندو که در تصویر زیر آورده شده است، گواهی بر موفقیت این رپورتاژ است.

نمونه رپورتاژ آگهی تسمینو

سایت فروشگاه درکام یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های علاقه‌مندان به خرید عسل را به یک رپورتاژ حرفه‌ای تبدیل کرده است. این رپورتاژ در سایت رسانه خبری الف منتشر شده و توانسته ترافیک مستقیم بالایی را برای فروشگاه درکام به همراه بیاورد. درکام با هوشمندی در انتخاب موضوع رپورتاژ و بستر مناسب انتشار آن، به سطح فروش فوق العاده بالایی دست پیدا کرده است.

بررسی قالب رپورتاژ فروشگاهی

تعداد کلمات : ۱۴۴۲

تعداد لینک‌های خروجی: ۲

نوع انکر تکست‌ها: کلمه کلیدی اگزت + کلمه کلیدی همراه نام برند

تعداد تیترهای داخلی: ۸

تعداد تصاویر: ۳

تاثیر رپورتاژ با موضوع فروش اینترنتی بعد از انتشار

انتشار این رپورتاژ، حدودا ۵۳ هزار بازدید کننده مستقیم را به این فروشگاه هدایت کرده است. این تعداد بازدید برای یک فروشگاه، بسیار خوب است؛ چراکه بسیاری از بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتریان فروشگاه تبدیل شوند. 

نمونه رپورتاژ

سایت خودرو ۴۵ با انتخاب یک موضوع پرمخاطب و انتشار یک رپورتاژ حرفه‌ای در سایت پربازدید و محبوب اقتصاد نیوز، توانسته است به اهداف خود در زمینه کسب رتبه در موتورهای جستجو برسد. علاوه بر این، افزایش تعداد بازدیدکنندگان قطعا افزایش تعداد مشتریان را برای این فروشگاه خودرو به همراه دارد.

ویژگی‌های قالب رپورتاژ 

تعداد کلمات : ۱۰۲۶

تعداد لینک‌های خروجی: ۲

ن