قصد خرید بک لینک معتبر دارید ؟

برای مشاهده لیست بک لینک ها و یا خرید بک لینک میبایست وارد محیط کاربری خود شوید و از قسمت ایجاد کمپین بک لینک میتوانید رسانه های مورد نظر را خریداری نمایید

چرا خرید بک لینک از تسمینو ؟

استراتژی لینک سازی یکی از مهمترین بخشهای استراتژی سئو است. شناسایی بهترین سایتها برای ساخت بک لینک، انتشار رپورتاژ، شناسایی سایتهای مرتبط از لحاظ موضوعی، مدیریت لینک و رپورتاژ ایجاد شده و ... از جمله سختی های این استراتژی است که با خدمات تسمینو در این زمینه، ساده شده است. اگر به دنبال بهترین قیمتها برای خرید بک لینک و رپورتاژ و یک پنل مدیریتی قوی هستید، تسمینو دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

بک لینک چیست ؟

بک لینک، پیوند از یک صفحه در یک وب سایت به وب سایت دیگر است. اگر کسی به سایت شما لینک دهد، پس شما از او یک بک لینک دارید. اگر به وب سایت دیگری لینک دهید، پس آنها از شما لینک دارند. موتورهای جستجو مانند Google از بک لینک به عنوان یک فاکتور رتبه بندی استفاده می کنند، زیرا وقتی یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک میدهد، به معنای ارزشمندی محتوای سایت است. بنابراین هرچه که تعداد بک لینکهای سایت، بهتر و البته با کیفیتتر باشد، شانس قرارگیری سایت در نتایج برتر صفحه نتایج گوگل هم بیشتر میشود.

رپورتاژ آگهی بخریم یا بک لینک ؟

رپورتاژ و خرید بک لینک، از جمله روشهای لینک سازی برای یک سایت است که در نگاه اول مشابه، اما کاملا متفاوت از هم هستند. برای تصمیم گیری در مورد این سوال که رپورتاژ آگهی بخریم یا بک لینک؟به موارد زیر توجه داشته باشید:

 1. اولین و مهمترین موردی که در خصوص این دو نوع لینک خارجی میتوان به آن اشاره کرد، میزان ماندگاری آنهاست. رپورتاژ یک لینک خارجی دائمی است، در حالی که بک لینک، بعد از مدت زمانی (معمولا 6 ماه یا 1 سال) از بین خواهد رفت.
 2. با توجه به اینکه بک لینک رپورتاژ از طریق یک متن کاربردی و هدفمند ایجاد میشوند، به مراتب تاثیر بیشتری از یک بک لینک پروفایلی یا سایت واید دارد.
 3. هزینه ای که برای رپورتاژ پرداخت میکنید، نیاز به تمدید ندارد. در حالی که برای خرید بک لینک باید هزینه دوره ای پرداخت کنید. در نتیجه در دراز مدت هزینه ای که برای خرید پک بک لینک باید پرداخت کنید، بسیار بیشتر از رپورتاژ است.
 4. در صورتی که بعد از مدتی فرآیند خرید بک لینک را متوقف کنید، با افت رتبه رو به رو خواهید شد.
 5. مدت زمان تاثیر بک لینک چقدر است ؟

  یکی از مهمترین سوالاتی که بعد از خرید رپورتاژ و بک لینک برای وبمستران ایجاد میشود این است که چه مدت بعد تاثیر آن را میتوان مشاهده کرد. برای پاسخ به این سوال، باید روند تاثیر را در 3 مرحله بررسی کرد. مرحله اول ایندکس، مرحله دوم تغییر رتبه و مرحله سوم تاثیر آرام و نهایی. در مرحله اول گوگل باید صفحه لینک دهنده را شناسایی کرده و ایندکس کند. در مرحله بعد تاثیر اعتبار لینک روی رتبه قابل مشاهده است. در آخر اگر تمام أصول لینک سازی رعایت شده باشد، همه چیز به حالت مانا و پایدار میرسد. اما از آنجا که گوگل اجازه تشخیص نحوه عملکرد الگوریتم های گوگل را به ما نمیدهد، زمان مشخصی برای این مسئله قابل تعیین نیست.

  خرید تعداد زیادی بک لینک می تواند منجر به جریمه گوگل شود؟

  یکی از مواردی که منجر به پنالتی گوگل میشود، خرید بک لینک در کوتاه مدت برای سایتی با محتوای بی کیفیت است. گرچه لینک سازی یکی از ترفندهای سئو است، اما اگر به صورت ناگهانی و غیر طبیعی اجرا شود، قطعا نتیجه مخربی خواهد داشت. متاسفانه یا خوشبختانه پاسخ دقیقی برای این سوال وجود ندارد. همه چیز به سابقه سایت شما و آنچه که برای بهبود سئو سایت انجام شده، بستگی دارد. در صورتی که سایت نوپایی دارید و هنوز همه أصول سئو تکنیکال و داخلی را رعایت و اجرا نکرده اید، بهتر است برای خرید بک لینک عجله نکنید.

  خرید بک لینک .edu

  در پنل کاربری تسمینو میتوانید لیست رسانه های بک لینک edu را مشاهده نمایید که شامل کاملترین لیست بک لینک ها میباشند

سوالات متداول

به سوالات متداول شما در زمینه بک لینک پاسخ داده ایم

میتوانید از طریق پنل کاربری اقدام به مشاهده و یا خرید بک لینک نمایید(لازم به ذکر است که برای خرید بک لینک حتما میبایست در وبسایت ثبت نام نمایید).

بک لینک ها همواره جزئی از عوامل مهم در رتبه بندی نتایج گوگل میباشند. امروزه فاکتورهای رتبه بندی گوگل این روزها نسبت به گذشته بسیار سخت تر و زیادتر شده است ولی همچنان بک لینک قدرت خود را مانند گذشته دارد و تاثیر آن کسر نگردیده است. بک لینکها همچنان مهمترین فاکتور نتایج گوگل هستند در صورتی که درکنار دیگر فاکتور های گوگل مانند سئوی داخلی،تجربه کاربری، سرعت وبسایت، محتوای با کیفیت و ... نیز اهمیت دهید. پس نتیجه میگیریم اگر وبسایت شما دیگر فاکتور های رتبه بندی گوگل را رعایت کرده است و سایت شما یک سایت ایده آل و دارای محتوای باکیفیت میباشدحتما خرید بک لینک میتواند رتبه وبسایت شما را در گوگل افزایش دهد .

رپورتاژ آگهی نیز نوعی خرید بک لینک به شمار می آید که در قالب یک محتوا در سایت ها منتشر میشود که در آن محتوا شما میتوانید تعدادی لینک بصورت فالو به وبسایت خود دهید که بصورت دائمی و بدون نیاز به تمدید در سایت مورد نظر منتشر میشود.خرید بک لینک بصورت متنی نیز همانند رپورتاژ آگهی میباشد ولی با این تفاوت که شما برای بک لینک میبایست ماهیانه آن را تمدید نموده و در صورتی که بک لینک خود را تمدید نکنید لینک شما حذف خواهد شد.