HyperlinkCursor
ترنجی

زومیت

خبر آنلاین

چطور

تسمینو، راهی مطمئن در جهت پیشرفت کسب‌وکار و افزایش اعتبار برندتان

خرید بک لینک قوی، فروش بک لینک معتبر‌ترین سایت‌ها با قیمت رقابتی Sparkles

با انتخاب درست و همچنین سفارش و خرید بک لینک یا لینک اینباند (پیوند ورودی) از سایت‌های قدرتمند و مرتبط با حوزه کاری خود می‌توانید شاهد رشد رتبه‌ها و افزایش ترافیک ورودی سایتتان باشید. خرید بک لینک دائمی یا اعتباری قدرتمند از رسانه‌های معتبر و باکیفیت، می‌تواند در حوزه‌های رقابتی دشوار موجب بهبود شرایط شود.

سفارش بک لینک از معتبر‌ترین رسانه ها با تسمینو

نقش مهم بک‌لینک در سئو سایت

خرید بک لینک اعتباری چگونه منجر به موفقیت سایتتان می‌شود؟ Thinking

Google Rank

بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل

گوگل با تکیه بر الگوریتم‌هایش از فاکتورهای متنوعی برای رتبه‌بندی استفاده می‌کند؛ یکی از مهم‌ترین فاکتورهای این موتور جستجو مربوط به اعتبار سایت است. از نگاه بسیاری از متخصصان سئو، بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت، استفاده از لینک ورودی (Inbound link) محسوب می‌شود؛ با سفارش بک لینک از رسانه‌های تاثیرگذار تسمینو می‌توانید کمک بزرگی به بالا بردن اعتبار سایتتان از دید گوگل کنید.

Brand Awareness

کمک به افزایش آگاهی برند

هدف نهایی اکثر کسب‌وکارهای آنلاین آن است که با برندینگ به افزایش فروش خود کمک کنند. با خرید بک لینک از سایت‌های معتبر، رتبه سایت شما در گوگل بهبود پیدا کرده و کسب‌وکارتان بهتر در بستر اینترنت دیده می‌شود؛ دیده‌شدن در فضای آنلاین به معنی بهبود فرآیند برندینگ بوده و می‌توانید با این کار در زمینه مدنظر به برندی معتبر تبدیل شوید.

Entries

افزایش ترافیک سایت

سفارش بک لینک با دو روش باعث افزایش ترافیک سایت می‌شود؛ در درجه اول، تهیه بک لینک اعتباری از یک سایت معتبر و با بازدید بالا، می‌تواند منجر به انتقال بازدیدکننده‌های آن به سایت شما شود؛ از سوی دیگر خرید بک لینک به بهبود رتبه سایتتان در نتایج گوگل کمک کرده و به همین دلیل می‌توانید به شکل ارگانیک کاربران زیادی را به سمت برند خود جذب کنید.

انواع روش‌های ثبت بک‌لینک

با چه روش‌هایی می‌توانیم اقدام به تهیه و ساخت بک لینک کنیم؟

تهیه و ساخت بک لینک از طریق راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. شما می‌توانید در تعدادی از‌ سایت‌ها به شکل رایگان بک لینک دریافت کنید؛ همچنین این امکان برای شما وجود دارد که به کمک تسمینو از رسانه‌های معتبر، بک لینک‌ اعتباری (مدت‌دار) یا رپورتاژ (بک لینک‌های دائمی) تهیه کنید؛ اما تاثیر هرکدام از این بک لینک‌ها روی رتبه سایت متفاوت است.

سایت‌های ساخت بک لینک رایگان

سایت‌های گوناگونی در اینترنت وجود دارند که در آن‌ها می‌توانید به شکل رایگان برای سایتتان بک لینک رایگان دریافت کنید. اکنون شاید از خود بپرسید وقتی امکان دریافت بک لینک رایگان وجود دارد، چرا باید برای این کار هزینه کرد؟ گوگل تمامی سایت‌های ثبت بک لینک رایگان را شناسایی و خیلی زود لینک‌های ثبت شده در این سایت‌ها را بی‌اثر می‌کند؛ به عبارت ساده «بک‌ لینک رایگان قدرت کافی ندارد» و حتی می‌تواند از سمت گوگل به‌عنوان لینک اسپم یا مخرب شناخته شود و نتیجه منفی در پی داشته باشد.

سفارش و خرید بک لینک قوی از رسانه‌های معتبر

مرور تجربه‌ها

تجربه برندها با تسمینو

Comment container background

نگین سلطانی

فلایتیو

Comment author picture
پشتیبانی قوی یکی از مزیت‌های هستش که هر کسب‌وکاری می‌تونه روش کار کنه و مشتری‌هاشو وفادار کنه. تسمینو روی این ویژگی خودش خیلی خوب کار کرده. پشتیبانی تسمینو عملکرد دقیقی داره و علاوه بر مسائل کمپین حتی وقتی چالش مالی هم داشتیم با سرعت این چالش مرتفع شده. اعضا تسمینو همیشه جوابگو هستن و حتی روزهای تعطیل هم پیگیری می‌کنن و این حس خوبی از همکاری ایجاد می‌کنه.
Comment container background

سپیده پناه

صرافی تبدیل

Comment author picture
در طول همکاری ۲ ساله‌ای که با تسمینو داشته‌ایم، با مزیت‌های بسیار این مجموعه روبرو شده‌ایم. پایداری و ثبات بالای وب‌سایت تسمینو، تجربه‌ی مطلوبی در استفاده از این پلتفرم برای ما رقم زده است. پشتیبانی قوی تسمینو، پیگیر رفع کامل مشکلات کاربران خود هستند. رابط کاربری این سایت کاملا شفاف و قابل‌فهم است و می‌توانیم به راحتی از بخش‌های مختلف آن استفاده کنیم. امیدواریم همکاری بلندمدتی با تسمینو داشته باشیم.

سوالات متداول

بک لینک یا لینک اینباند چیست؟

به لینکی که از سایت‌های دیگر دریافت می‌کنید، بک لینک یا پیوند ورودی (Inbound link) گفته می‌شود. مسلما هرچه سایت‌هایی که به وبسایت شما لینک می‌دهند اعتبار یا آتوریتی بیشتری داشته باشند، می‌توانید شاهد نتیجه بهتری در وبسایتتان باشید. در تسمینو می‌توانید خیلی راحت از رسانه‌های مدنظرتان برای مدت مشخصی بک لینک خریداری کنید. هر زمان که مدت اعتبار بک لینک به اتمام رسید، می‌توانید به سادگی آن را تمدید کنید.


آیا خرید بک لینک اعتباری به سئو سایت آسیبی وارد می‌کند؟

افراط در هر زمینه‌ای می‌تواند باعث نتیجه منفی شود؛ اگر به شکل اسپم‌وار برای سایتتان اقدام به ساخت و سفارش بک لینک کنید، ممکن است شاهد مواردی مانند جریمه گوگل شوید؛ همچنین اگر بعد از خرید بک لینک اعتباری، نسبت به تمدید آن اقدام نکنید، لینک‌ها حذف شده و منجر به آسیب به سایت شما خواهند شد؛ اما تهیه پیوند ورودی به صورت اصولی و از رسانه‌های معتبر می‌تواند به بهترین شکل باعث پیشرفت و دیده‌شدن سایت شود.


سفارش رپورتاژ آگهی یا خرید بک لینک قوی؟

با توجه به استراتژی و بودجه‌تان، پاسخ به این سوال متفاوت است؛ شما با قیمت کمتری می‌توانید بک لینک اعتباری خریداری کنید؛ ولی توجه کنید که بک لینک اعتباری بعد از مدت زمان مشخص، نیاز به تمدید دارد و برای هر بار تمدید آن باید هزینه پرداخت کنید. از طرف دیگر هزینه خرید رپورتاژ کمی بالاتر از بک لینک اعتباری است؛ ولی در رپورتاژ آگهی نیازی به تمدید نیست و لینک‌های دریافتی دائمی هستند.


برای خرید بک لینک اعتباری از کجا شروع کنیم؟

در گام اول باید در سایت تسمینو ثبت‌نام و اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید؛ سپس روی بخش بک لینک اعتباری کلیک کرده و گزینه خرید بک لینک اعتباری را انتخاب کنید. بعد از این مرحله، نوبت به انتخاب رسانه‌های مدنظرتان برای سفارش بک لینک می‌رسد. پس از انتخاب رسانه‌ها، روی گزینه ادامه فرآیند کلیک کرده و سفارشتان را پس از پرداخت هزینه، ثبت کنید.


اگر پس از خرید، بک لینک تمدید نشود چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

وقتی بک لینک یا پیوند ورودی خود را تمدید نکنید، لینک مدنظر از رسانه حذف شده و این اتفاق به دلیل تعداد بالای این لینک‌ها می‌تواند آسیب جدی به سایت شما وارد کند. سایت با دریافت لینک از رسانه‌های مختلف، از دید گوگل به یک اعتبار مشخصی می‌رسد؛ وقتی این لینک‌ها حذف شوند، اعتبار سایتتان نزد گوگل خدشه‌دار شده و این سیگنال منفی منجر به افت شدید رتبه سایت شما در صفحه نتایج این موتور جستجو می‌شود.


قیمت بک لینک قوی و معتبر چقدر است؟

قیمت خرید بک لینک اعتباری با توجه به مدت زمان، جایگاه قرارگیری لینک (صفحه اصلی، فوتر، سایدبار و ...)، اعتبار دامنه رسانه و ... تفاوت دارد. برای پی بردن به جزئیات قیمت بک لینک های قوی و باکیفیت می‌توانید وارد پنل کاربری شده و تعرفه دقیق سفارش بک لینک اعتباری در هر رسانه را مشاهده کنید.


انواع بک لینک کدامند؟

در زمان سفارش بک لینک باید به نوع آن دقت کنید. به‌طور‌کلی لینک‌ها دارای حالت یا rel فالو و نوفالو هستند که این مورد در اطلاعات پلن آن‌ها ذکر شده است. لینک های فالو نسبت به نوفالو دارای قدرت و تاثیر بیشتری هستند؛ اما توصیه می‌شود برای طبیعی‌سازی روند لینک‌سازی‌های خود از پیوند‌های نوفالو هم استفاده کنید.


تاثیر بک لینک در سئو سایت چیست؟ مزایا خرید بک لینک کدامند؟

از مزایای اصلی و مهم ساخت و سفارش بک لینک‌ها می‌توان به افزایش آگاهی از برند، افزایش ترافیک با هدایت کاربران سایت لینک‌دهنده به سایت شما، افزایش اعتبار و آتوریتی سایتتان نزد گوگل و در نهایت بهبود رتبه‌های سایت اشاره کرد.


زمان خرید بک لینک قوی و باکیفیت باید به چه مواردی توجه داشت؟

از آنجایی که دریافت بک لینک‌ها خصوصا از رسانه های معتبر و باکیفیت دارای قدرت و تاثیر زیادی هستند، باید در انتخاب آن‌ها دقت کرد. در زمان سفارش بک لینک باید به نکاتی از قبیل اعتبار، تعداد بک لینک‌های موجود، تعداد صفحات و ارتباط معنایی آن سایت با سایت خود توجه داشته باشید.

نگاهی به مجله تسمینو داشته باشید

جدیدترین مقالات بک‌لینک

مشاهده همه

پیشنهادات ویژه تسمینو را سریع‌تر از همه دریافت کنید.

logo

تسمینو بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین پلتفرم سفارش رپورتاژ، بک لینک و تولید محتوا برای شماست تا بتوانید در زمانی کوتاه و به شکلی راحت کسب‌وکارتان را به همه معرفی کنید.

راه های ارتباطی

  • رشت، گلسار، برج کهن، واحد ۲۹
  • 013-91001616
  • info@tesmino.com

نمادها

Ecunion Logo
Senfi Logo
Twitter
Telegram
Instagram
Youtube
Aparat

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پلتفرم رپورتاژ آگهی و بک لینک تسمینو می‌باشد.