سوالات متداول

در این بخش سعی شده تا به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود

Dots

رپورتاژ آگهی چیست؟

به صورت کلی، انتشار محتوا یا خبر به عنوان مهمان در یک رسانه و دریافت لینک دائمی از آن، رپورتاژ آگهی نامیده می‌شود. با انتشار رپورتاژ آگهی در یک رسانه معتبر و دریافت لینک از آن می‌توانید به گوگل ثابت کنید که سایت شما دارای اعتبار بالایی است. گوگل و هر موتور جستجوی دیگری از این سیگنال مثبت استفاده کرده و رتبه سایتتان را در صفحه نتایج بهبود می‌بخشد.


آیا امکان درج تگ تبلیغاتی در رپورتاژ آگهی تمام رسانه‌ها وجود دارد؟

خیر. برخی از رسانه‌ها نسبت به محتوای رپورتاژ تبلیغاتی و درج تگ‌های تبلیغاتی دیدی سخت‌گیرانه دارند؛ برای خرید رپورتاژ با امکان درج تبلیغات می‌توانید با کارشناسان تسمینو تماس گرفته و به لیست رسانه‌هایی که دراین‌باره محدودیتی ندارند، پی ببرید.


آیا با خرید رپورتاژ می‌توانیم به رتبه یک گوگل برسیم؟

گوگل از فاکتورهای مختلفی برای رتبه‌بندی یک سایت در صفحه نتایج استفاده می‌کند؛ یکی از مهم‌ترین این فاکتورها اعتبار دامنه است که به‌واسطه دریافت لینک از سایت‌های دیگر می‌تواند طی زمان کوتاه افزایش پیدا کند. با تهیه رپورتاژ آگهی از رسانه‌های معتبر و چیدن یک استراتژی درست می‌توانید اطمینان یابید که به رتبه‌های برتر گوگل (حتی رتبه یک) دست خواهید یافت.


رپورتاژ آگهی یا بک لینک اعتباری؟

یک متخصص سئو با توجه به استراتژی مدنظرش می‌تواند نسبت به خرید رپورتاژ آگهی یا خرید بک لینک اعتباری تصمیم بگیرد. اگر به دنبال یک محتوا با لینک دائمی از رسانه دیگر هستید، رپورتاژ می‌تواند انتخاب خوبی باشد؛ اما اگر قصد دریافت لینک از یک رسانه خاص برای مدت زمان مشخص و با هزینه کمتر را دارید، می‌توانید بک لینک اعتباری تهیه کنید.


برای خرید رپورتاژ آگهی از کجا شروع کنیم؟

ابتدا در سایت تسمینو ثبت‌نام کرده و اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید؛ سپس از طریق بخش «ساخت کمپین جدید» می‌توانید رپورتاژ آگهی خود را ثبت کرده و رسانه دلخواه‌تان را انتخاب کنید؛ با ثبت نهایی سفارش، رپورتاژ شما وارد مرحله انتشار می‌شود.


تولید محتوای رپورتاژ باید چگونه باشد؟

تولید محتوای رپورتاژ یکی از مهم‌ترین مراحل در تاثیرگذاری رپورتاژتان محسوب می‌شود. محتوای رپورتاژ باید مطابق با لحن برندتان، قوانین رسانه و همچنین اصول اساسی سئو نگارش شود. برای اطمینان از کیفیت محتوای رپورتاژ خود می‌توانید این فرآیند را به تیم حرفه‌ای تولید محتوای تسمینو بسپارید.


تعرفه رپورتاژ آگهی در تسمینو چگونه است؟

قیمت رپورتاژ آگهی در تسمینو بر اساس اعتبار دامنه، رتبه سمیلار وب و حتی نوع لینک در رسانه‌ها متفاوت است؛ اما این اطمینان را می‌دهیم که حداقل هزینه را برای خرید تقبل کنید.


آیا انتشار رپورتاژ در رسانه‌های مختلف شامل قوانین خاصی می‌شود؟

بله. هر رسانه ممکن است قوانین خاص خود را برای انتشار رپورتاژ داشته باشد؛ شما می‌توانید هنگام خرید به‌راحتی روی گزینه قوانین رسانه کلیک کرده و به آن‌ها پی ببرید.


چقدر زمان می‌برد که شاهد نتیجه انتشار رپورتاژ باشیم؟

نمی‌توان زمان دقیقی را تعیین کرد؛ اما معمولا طی زمان بسیار کوتاهی می‌توانید شاهد نتایج مثبت انتشار رپورتاژ روی سایت خود باشید. اگر رپورتاژ خود را به شکل اصولی و با محتوای درست منتشر کرده باشید، صد در صد نتایج فوق‌العاده آن شما را شگفت‌زده خواهد کرد.


مزیت خرید رپورتاژ چیست؟

با خرید رپورتاژ درواقع لینک‌هایی قدرتمند از رسانه‌های معتبر دریافت می‌کنید. یکی از فاکتورهای اصلی گوگل جهت رتبه‌بندی سایت‌ها در صفحه نتایج، اعتبار یک سایت است. شما با دریافت لینک دائمی از رسانه‌های معتبر می‌توانید اعتبار دامنه سایتتان را افزایش داده و به رتبه‌های برتر برسید.


بک لینک چیست؟

به هر لینکی که از سایت‌های دیگر دریافت می‌کنید، بک لینک گفته می‌شود. مسلما هرچه سایت‌هایی که به وبسایت شما لینک می‌دهند اعتبار بیشتری داشته باشند، می‌توانید شاهد نتیجه بهتری در وبسایتتان باشید. در تسمینو می‌توانید خیلی راحت از رسانه‌های مدنظرتان برای مدت مشخصی بک لینک خریداری کنید. هر زمان هم که مدت اعتبار بک لینک به اتمام رسید، می‌توانید به سادگی آن را تمدید کنی.


آیا خرید بک لینک اعتباری به سئو سایت آسیبی وارد می‌کند؟

افراط در هر زمینه‌ای می‌تواند باعث نتیجه منفی شود؛ اگر به شکل اسپم‌وار برای سایتتان بک لینک ثبت و یا اینکه لینک‌ها را از سایت‌های مخرب دریافت کنید، بدون شک شاهد آثار فاجعه‌آمیزی خواهید بود؛ همچنین اگر بعد از خرید بک لینک اعتباری، نسبت به تمدید آن اقدام نکنید، لینک‌های حذف شده منجر به آسیب به سایت شما خواهند شد؛ اما تهیه بک لینک به صورت اصولی و از رسانه‌های معتبر می‌تواند به بهترین شکل باعث پیشرفت و دیده‌شدن سایت شود.


برای خرید بک لینک اعتباری از کجا شروع کنیم؟

در گام اول باید در سایت تسمینو ثبت‌نام و اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید. سپس روی بخش بک لینک اعتباری کلیک کرده و گزینه خرید بک لینک اعتباری را انتخاب کنید. بعد از این مرحله، نوبت به انتخاب رسانه‌های مدنظرتان برای سفارش بک لینک می‌رسد. پس از انتخاب رسانه‌ها، روی گزینه ادامه فرآیند کلیک کرده و سفارشتان را پس از پرداخت هزینه، ثبت کنید.


اگر یک بک لینک تمدید نشود، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

وقتی بک لینک خود را تمدید نکنید، لینک مدنظر از رسانه حذف شده و این اتفاق می‌تواند آسیب جدی به سایت شما وارد کند. سایت با دریافت لینک از رسانه‌های مختلف، از دید گوگل به یک اعتبار مشخصی می‌رسد؛ وقتی این لینک‌ها حذف شوند، اعتبار سایتتان نزد گوگل خدشه‌دار شده و این سیگنال منفی منجر به افت شدید رتبه سایت شما در صفحه نتایج این موتور جستجو می‌شود؛ بنابراین حتما پس از خرید بک لینک اعتباری، نسبت به تمدید به‌موقع آن اقدام کنید.


هزینه خرید بک‌لینک اعتباری چقدر است؟

هزینه خرید بک لینک اعتباری با توجه به مدت زمان، جایگاه قرارگیری لینک (صفحه اصلی، فوتر، سایدبار و ...)، اعتبار دامنه رسانه و ... تفاوت دارد. برای پی بردن به جزئیات قیمت می‌توانید وارد پنل کاربری شده و هزینه دقیق سفارش بک لینک اعتباری در هر رسانه را مشاهده کنید.


چگونه می‌توانیم سفارش تولید محتوای متنی خود را در تسمینو ثبت کنیم؟

ابتدا کمپین رپورتاژ آگهی خود را تشکیل دهید؛ سپس با مراجعه به بخش تولید محتوا و انتخاب کمپین رپورتاژتان، فرآیند ثبت سفارش تولید محتوا را تکمیل کنید.


هزینه تولید محتوا در تسمینو چقدر است؟

نرخ تولید محتوای رپورتاژ در پلتفرم تسمینو به ازای هر کلمه 170 تومان است.


مزیت سفارش تولید محتوای تخصصی رپورتاژ آگهی از تسمینو چیست؟

تیم تولید محتوای پلتفرم تسمینو با تکیه بر نویسندگان و ویراستاران حرفه‌ای خود تلاش می‌کند تا با هزینه‌ای مناسب، محتواهایی باکیفیت و کاربرپسند، مطابق با قوانین رسانه‌ها تولید کند.


مهم‌ترین موضوع برای تولید محتوای رپورتاژ آگهی چیست؟

هدف قراردادن نیازهای کاربران و پاسخ به سوالات اساسی آن‌ها، مهم‌ترین موضوعی است که در محتوای رپورتاژ آگهی باید لحاظ شود.


راجع‌به سفارش تولید محتوا رپورتاژ آگهی همچنان سوالاتی داریم؛ چگونه این سوالات را بپرسیم؟

اگر هنوز درمورد فرآیند ثبت سفارش تولید محتوا و یا موارد دیگر سوالاتی ذهنتان را درگیر کرده است، می‌توانید با متخصصان تسمینو تماس بگیرید. تیم تسمینو در سریع‌ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

Question markQuestion mark

پیشنهادات ویژه تسمینو را سریع‌تر از همه دریافت کنید.

logo

تسمینو بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین پلتفرم سفارش رپورتاژ، بک لینک و تولید محتوا برای شماست تا بتوانید در زمانی کوتاه و به شکلی راحت کسب‌وکارتان را به همه معرفی کنید.

راه های ارتباطی

  • رشت، گلسار، برج کهن، واحد ۲۹
  • 013-91001616
  • info@tesmino.com

نمادها

Ecunion Logo
Senfi Logo
Twitter
Telegram
Instagram
Youtube
Aparat

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پلتفرم رپورتاژ آگهی و بک لینک تسمینو می‌باشد.