آموزش کیورد ریسرچ (تحقیق کلمات کلیدی)

با در‌نظر گرفتن آپدیت‌های اخیر گوگل خصوصا helpful content نقش محتوای باکیفیت که لازمه آن شناخت درست قصد کاربر و استفاده از کلمات درست است، روز‌به‌روز بیشتر می‌شود. در کارگاه پروژه محور تحقیق کلمات کلیدی، در خدمت جناب مهندس امین مهدوی (مشاور و استراتژیست سئو) هستیم تا نکات پیشرفته و حرفه‌ای را در کیورد ریسرچ بررسی کنیم.

توضیحات

گوگل در حال توسعه الگوریتم‌های خود است و تمرکز اصلی را بر جست‌وجوی معنایی (semantic search) قرار داده تا بتواند نتایج مرتبط‌‌‌‌‌‌تر و مفیدتری را به کاربران ارائه دهد.

این تغییرات نشان می‌دهد که تحقیق کلمات کلیدی بر اساس نیازهای کاربران (اینتنت کاربر)، مهم‌ترین بخش یک پروژه سئو است که باعث می‌شود مقاله رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کند. تشخص اینتنت کاربر موجب می‌شود شما مقالات درستی را در سایت قرار دهید؛ همچنین استفاده از انتیتی مناسب به شما در رساندن مفهوم صفحه به گوگل،  رفع نیاز کاربر و بهبود رتبه فعلی، کمک می‌کند.

بهتر است بدانید که تشخیص هدف کاربر (Intent) و استفاده از کلمات انتیتی (Entity) مرتبط، دو بخش جدانشدنی از تحقیق کلمات کلیدی هستند.

در این وبینار، نکات کاربردی‌ و مهمی درباره آموزش کیورد ریسرچ گفته خواهد شد تا از کسب رتبه در کلمات کلیدی روی صفحات اشتباه یا افت رتبه‌ی فعلی سایت جلوگیری کنید. یک کیورد ریسرچ حرفه‌ای و اصولی شما را متوجه می‌کند که هدف کاربر از جستجو چیست؟ و لازم است چه محتواهایی را در سایت پوشش دهید.

در این کارگاه آموزشی یاد خواهیم گرفت:

  •       برای تحقیق کلمه کلیدی از چه ابزارهایی استفاده کنیم
  •       چطور هوش مصنوعی به ما کمک می‌کند تا کلمات کلیدی را پیدا کنیم
  •       محتوای ما چه عمق و گستره‌ای داشته باشد
  •       چطور تاپیکال آتوریتی را در تمامی سطح سایت تنظیم کنیم
  •       چطور کلمات کلیدی را بر اساس اینتنت کاربر دسته بندی کنیم
  •       چطور برای هر کلمه‌ی کلیدی بهترین نوع محتوا را انتخاب کنیم

مینی دوره تحقیق کلمات کلیدی با بیش از 6 ساعت تدریس و جلسه رفع اشکال، شما را با تمام جزئیات و ریزه‌کاری‌ها آشنا خواهد کرد.

مدرسان دوره

امین مهدوی
   همین الان ثبت نام کن