چگونگی خلق محتوای موثر

کسب رتبه‌های برتر برای یک محتوا در وب با توجه به افزایش رقابت در حوزه‌های مختلف، هر روز سخت‌تر از روز قبل می‌شود. در این وبینار با کارن آهنگری، تیم لید سئو و محتوا بیت پین همراه باشید تا با روش‌های نوشتن یک محتوای موثر و رقابتی آشنا شوید.

توضیحات

فارسی
38 دقیقه
آشنایی مقدماتی با سئو
11 اردیبهشت 1402
11 اردیبهشت 1402
10 مگابایت
1
ندارد
مشاهده در یوتیوب تسمینو

با فیلتر شدن شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، رقابت در کسب رتبه و بهبود سئو سایت بین کسب‌وکارها، بیش از همیشه مهم و ارزشمند شده است. همه‌ی کسب‌وکارها برای جذب کاربر و ترافیک بیشتر و برنده شدن در این رقابت سخت و نفس‌گیر، شروع به خلق، انتشار و توزیع محتوا و SEO به عنوان یکی از مهم‌ترین و بهترین کانال‌های بازاریابی کرده‌اند و تعدادی از این سایت‌ها هم در این مسیر پرپیچ‌وخم، موفق شدن؛ اما، رفته‌رفته تعداد بازیگرهای این حوزه زیاد و رقابت، خیلی خیلی سخت‌تر شده است.

رقابت، خیلی سخت‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید!

بازیگران حوزه‌های مختلف با افزایش نرخ تولید محتوا و توزیع آن، تلاش می‌کنند که سهم بیشتری از ورودی ارگانیک کاربران جذب کنند، اما دیگر رقابت، مثل گذشته ساده نیست.

در این وبینار، کارن آهنگری، تیم لید سئو و محتوا بیت پین، در مورد رمز و رازهای تولید محتوا و سئو در این حوزه خواهد گفت تا به علاقه‌مندان کمک کند بتوانند محتوای جذاب و متفاوتی خلق کنند و در این مسیر، رشد خوبی را تجربه کنند.

در این وبینار، تلاش برای افزایش چند پله‌ای دانسته‌های شما در مورد سئو و خلق محتوای مؤثر است.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

  • علاقه‌مندان و کارشناسان سئو و محتوا
  • صاحبان کسب‌وکارها
  • علاقه‌مندان به دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول

چرا باید این وبینار را ببینیم؟

در این وبینار سعی شده تا از دریچه‌ای تجربه محور به خلق محتوای مؤثر بپردازیم و از تئوری‌ها، کمی فاصله بگیریم.

این وبینار برای افراد تازه‌کار هم مناسب است؟

بله؛ فرقی نمی‌کند که در حوزه سئو و خلق محتوا، حرفه‌ای و متخصص باشید یا تازه‌کار. این وبینار برای تمام افراد می‌تواند نکات جذاب و تأثیرگذاری داشته باشد.

مدرسان دوره

کارن آهنگری

محصولات مرتبط

   همین الان ثبت نام کن