بررسی آپدیت های هسته و الگوریتم های گوگل در سال 2023

سال 2023 برای متخصصان SEO یکی از پر نوسان‌ترین سال‌های اخیر است. انجام تعداد زیادی از آپدیت های هسته گوگل و همچنین الگوریتم های اصلی آن باعث شده که در چند ماه اخیر با نوسان زیادی در رتبه‌ها و همچنین تغییر استراتژی از سمت متخصصان سئو رو‌به‌رو باشیم. در وبینار بررسی آپدیت های هسته گوگل در سال 2023؛ تاثیر بروزرسانی الگوریتم های گوگل، در خدمت جناب آقای مسعود الوهیمی از متخصصان و مشاوران باتجربه سئو هستیم تا به بررسی تغییرات اخیر و مواردی که در استراتژی‌های جدید باید درنظر بگیریم، بپردازیم.

توضیحات

فارسی
یک ساعت
آشنایی با سئو
22 آبان 1402
22 آبان 1402
700 مگابایت
یک
ندارد
مشاهده در یوتیوب تسمینو

گوگل به‌طور مداوم هسته و الگوریتم‌های خود را به‌روز می‌کند تا تجربه کاربری را بهبود دهد و نتایج جستجو برای کاربران، مرتبط‌تر و متناسب با قصد و نیت آنان نمایش داده شود.
متخصصان SEO باید به‌صورت پیوسته در جریان آخرین تغییرات گوگل باشند تا بتوانند استراتژی‌های خود را بر‌اساس بروزرسانی‌های مهمی مانند آپدیت های هسته گوگل پایه ریزی کنند.
در وبینار بررسی آپدیت های هسته گوگل در سال 2023، قصد داریم به بررسی تاثیرات بروزرسانی‌های اخیر گوگل و مواردی که باید در استراتژی‌های جدید سئو در‌نظر بگیریم، بپردازیم؛ همچنین به مواردی مانند چگونگی اصلاح سایت و صفحاتی که بر اثر آپدیت‌های اخیر دچار افت شده اند، اشاره کنیم.
آپدیت‌های مورد بررسی در این وبینار شامل:

  1. August 2023 core update
  2. September 2023 helpful content update
  3. October 2023 spam update
  4. October 2023 core update
  5. November 2023 core update

هستند که در چند ماه اخیر توجه متخصصان حوزه سئو را به خود جلب کرده‌اند.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

  • افراد علاقمند به SEO
  • صاحبین کسب‌و‌کار‌های اینترنتی
  • متخصصان سئو

مدرسان دوره

مسعود الوهیمی

محصولات مرتبط

   همین الان ثبت نام کن