هنر داستان سرایی (Storytelling) در بازاریابی محتوایی

مردم همواره مشتاق شنیدن داستان‌های جذاب و تازه هستند. بهترین راه برای جذب مخاطبان جدید و ایجاد وفاداری در کاربران فعلی، داستان سرایی و جذب آنان از طریق داستان گویی است. در وبینار هنر داستان سرایی (Storytelling) در بازاریابی محتوایی در خدمت آقای علی پوربافرانی از متخصصان دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوایی هستیم تا اطلاعات بیشتری در این مورد بدست بیاوریم.

توضیحات

فارسی
1 ساعت و 22 دقیقه
آشنایی مقدماتی با سئو
1 آبان 1402
1 آبان 1402
103 مگابایت
1
ندارد
مشاهده در یوتیوب تسمینو

همراه با رونق بیشتر محتوا و مشاغل مربوط به آن، بازاریابی محتوایی هم به مسیری سخت و ناهموار تبدیل شده است. بازاریابان همواره به‌دنبال راهی هستند تا توجه بیشتری جلب کرده و مخاطبان خود را افزایش دهند. یکی از محبوب‌ترین ترفند‌های آن‌ها در این مسیر، بهره‌وری از مزایای داستان سرایی در بازاریابی محتوایی است.

داستان‌سرایی یکی از قدیمی‌ترین روش‌های جذب مخاطب به‌شمار می‌رود و فقط محدود به عصر دیجیتال نیست. استوری تلینگ علاوه‌بر تاثیر زیادی که در جلب توجه کاربران دارد، رابطه‌ی قوی و مستحکمی را هم بین شما و مخاطبانتان برقرار می‌کنند. با یک داستان خوب، محصول شما، از محتوای بلاگ گرفته تا پست‌های فضای اجتماعی، برای مدت طولانی در ذهن مخابانتان باقی خواهد ماند. اگر موفق شوید احساسات کاربران را لمس کنید، می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را به مشتریان و مخاطبان دائمی خود تبدیل کنید.

فراموش نکنید که داستان سرایی یکی از کلیدی‌ترین عواملی موفقیت استراتژی بازاریابی محتوایی شماست. به‌کمک این ترفند علاوه‌بر ایجاد رابطه‌ای صمیمانه و نزدیک با مخاطبان فعلی، آگاهی از برندتان را هم افزایش داده و مخاطبان جدید بسیاری به‌دست خواهید آورد. در‌نظر داشته باشید که موفقیت داستان شما در بازاریابی محتوایی بیشتر از نگارش و طراحی آن، به درک شما از کاربرانتان وابسته است. فقط با شناخت دقیق پرسونای مخاطب می‌توانید داستانی طراحی کنید که احساسات آن‌ها را لمس کرده و در ذهنشان باقی بماند.

در این وبینار در خدمت آقای علی پوربافرانی از متخصصان و مشاورین حوزه محتوا و دیجیتال مارکتینگ هستیم تا به صورت دقیق با اهمیت و تکنیک‌های داستان سرایی و نقش آن در بازاریابی محتوایی آشنا شویم.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

  • علاقمندان و متخصصان دیجیتال مارکتینگ
  • علاقمندان و متخصصان بازاریابی محتوایی
  • صاحبین کسب‌و‌کارهای که به دنبال رشد برند خود هستند

مدرسان دوره

علی پوربافرانی

محصولات مرتبط

   همین الان ثبت نام کن