سئو به زبان مستندات لو رفته از گوگل

گوگل تأیید کرده اسناد داخلی این شرکت که جزئیات عملکرد الگوریتم‌های موتور جستجوی گوگل و روش‌های جمع‌آوری اطلاعات برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها را توضیح می‌دهد، افشا شده است. این اطلاعات برای متخصصان سئو بسیار ارزشمند است، زیرا می‌تواند به آن‌ها در درک بهتر فرآیندهای رتبه‌بندی گوگل کمک کند و آینده سئو را تحت تأثیر قرار دهد.

توضیحات

فارسی
2 ساعت
وبینار
23 خرداد1403
آنلاین - دانلودی
پیشرفته

در این وبینار به بررسی مستندات لو رفته از گوگل می‌پردازیم، مستنداتی که در آن از ۱۴ هزار فاکتور برای بررسی و ارزیابی محتواها در موتور جستجو، یوتیوب، و دیگر سرویس‌های گوگل رونمایی می‌شود.

بسیاری از این فاکتورها قبل‌تر توسط گوگل و یا متخصصین سئو مورد ارزیابی قرار گرفتند.

اما تابه‌حال این حجم از داده و فاکتور به‌صورت یک جا مورد اشاره مستقیم قرار نگرفته بودند و بعضی از متخصصین سئو در سطح بین‌المللی و در ایران اشاره می‌کنند که گوگل ممکن است در رابطه با سیستم‌های رتبه‌بندی خودش تمام حقایق را نگوید و یا حتی متخصصین سئو را گمراه کند.

همه‌ی این گمانه‌زنی‌ها ما را به این سمت سوق داد که نگاهی عمیق به تجارب گذشته را چاشنی نگاهی تیزبینانه به این مستند ۱۴ هزار پارامتری کنیم تا متوجه شویم چطور می‌توان در نتایج بالای گوگل حضور پیدا کرد.

قابل‌توجه است که این مستندات و فاکتورهای ارائه شده ممکن است در حال حاضر مورداستفاده قرار نگیرند و علاوه بر آن اصلاً روی رتبه‌بندی فاکتور حتی تأثیر غیرمستقیم نداشته باشند. رسالت ما اشاره به فاکتورهای مستقیم و هم چنین تأثیرگذار بر نتایج است.

مدرسان دوره

علیرضا شیراوند

محصولات مرتبط

   همین الان ثبت نام کن