ChatGPT؛ فرصتی استثنایی در سئو

OpenAI با ارائه ChatGPT در ماه‌های اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است. این تکنولوژی، در مدت کوتاهی توجه همه را به خود جلب و واکنش‌های زیادی را از سوی کاربران دریافت کرده است. در این وبینار با تسمینو همراه باشید تا با فرصت های ایجاد شده توسط چت جی پی تی و تاثیر آن در آینده محتوا و SEO بیشتر آشنا شوید.

توضیحات

فارسی
1 ساعت و 16 دقیقه
آشنایی مقدماتی با سئو
24 بهمن 1401
24 بهمن 1401
72 مگابایت
1
ندارد
مشاهده در یوتیوب تسمینو

ChatGPT؛ پیشرفته‌ترین تکنولوژی هزاره سوم است که این روزها در دنیای تکنولوژی سروصدای زیادی به‌پا کرده است.

این هوش مصنوعی با درک زبان و تحلیل متون، قادر به ایجاد یک مکالمه معنادار با شما، کدنویسی به زبان‌های مختلف، کیورد ریسرچ و تولید محتوا برای سایت شما و … است.

شما قرار نیست هیچ‌وقت اولین تجربه استفاده از این چت بات را فراموش کنید؛ چرا کهChatGPT   بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید برای شما کارآمد است؛ با خیال راحت هر چه نیاز دارید را از آن بپرسید.

OpenAI با ارائه این چت بات دنیای سئو و دیجیتال مارکتینگ را هم تحت تاثیر خود قرار داد. برای استراژی‌های بازاریابی‌تان، طراحی محصولات یا تولید هرگونه محتوایی که می‌خواهید، چت‌جی‌پی‌تی قرار است به کمک‌تان بیاید.

تمام افراد متخصص در حوزه‌های مختلف قطعا می‌دانند که این فناوری تهدیدی برای مشاغل نیست بلکه تهدیدی برای کسانی است که توانایی استفاده از آن را ندارند. ChatGPT  یک فرصت استثنایی برای رشد و پیشرفت کسب و کار شماست.

در این وبینار آموزشی با حضور جناب آقای اسمی‌خانی قرار است بر موضوعاتی مانند تحولات این فناوری در دیجیتال مارکتینگ و سئو، آینده ChatGPT  در مارکت و چگونگی و کارآیی آن تمرکز داشته باشیم و شما را با دنیای جدیدی از سئو آشنا کنیم.

 

مخاطبین دوره:

  • علاقمندان و متخصصان سئو
  • علاقمندان و متخصصان دیجیتال مارکتینگ
  • علاقمندان به تکنولوژی های جدید
  • صاحبین کسب و کار‌ها

مدرسان دوره

علیرضا اسمی‌خانی

محصولات مرتبط

   همین الان ثبت نام کن