سئو با عینک Intent

بعضی اوقات تمام توان خود را در تدوین استراتژی محتوا می‌گذاریم؛ اما باز هم نتیجه مورد نظرمان حاصل نمی‌شود. رقبا و محتواهای کپی شده را می‌بینیم که در صدر هستند و بهتر از ما عمل می‌کنند. دلیل این تفاوت این است که شما با گوگل تطبیق‌گرا روبه‌رو هستید که به دنبال محتوای هدفمند است تا نتایج را با نیاز مخاطب تطبیق دهد. در عصر جدید دیجیتال، برای کسب رتبه از گوگل و سبقت گرفتن از رقبا، نیاز است تا هدف جستجوی کاربر را درک و برای آن محتوا تولید کنید.

توضیحات

فارسی
1 ساعت
آشنایی مقدماتی با سئو
84 مگابایت
1
ندارد
مشاهده در یوتیوب تسمینو

همیشه به‌دست‌آوردن Impression بالا و کاهش Bounce Rate برای کسب‌وکارهای آنلاین یک چالش تلقی می‌شود. باتوجه‌به آموزه‌ها و آپدیت‌های جدید، دیگر توجه به کیوورد ریسرچ درست، محتوای همیشه‌سبز، سئو تکنیکال و… به‌تنهایی راه‌حل مناسبی محسوب نمی‌شوند؛ چرا که انجام تمام این امور بدون توجه بهSearch Intent  بیهوده تلقی می‌شود.

هدف گوگل همیشه پاسخ‌دادن به کاربر بوده است و هنوز هم به همین روش عمل می‌کند. همین امر دلیلی است که برخی از سایت‌ها با محتوای کمتر یا برخی از سایت‌ها با محتوای کپی شده از شما جلوتر هستند؛ چرا که محتوای آن‌ها پاسخگوی نیاز کاربر است.

در این وبینار به تفاوت هدف جستجو با کلمه کلیدی و رابطه آن با محتوا می‌پردازیم. قرار است درک کنیم که استراتژی‌ها را براساس پاسخ به جستجوی کاربر طراحی کنیم. بهینه‌سازی و آپدیت محتوا را براساس تحلیل واکنش‌های کاربر، میزان رضایت و عدم رضایت او انجام دهیم. در یک کلام، محتوا را برای نیاز کاربر خلق کنیم نه صرفاً برای موتورهای جستجوی گوگل.

این ویدیو آموزشی با تدریس جناب آقای میلاد صفائی، مدیر مارکتینگ سامانه خبری آسام در اختیار شما قرار گرفته است تا نگرشی متفاوت و دقیق‌تر نسبت به نحوه عملکرد الگوریتم‌های گوگل در اختیارتان قرار دهد.

با مشاهده این ویدیو، شما یک دید کلی از Intent Targeting و Search Intent به‌دست خواهید آورد. همچنین، با نگرشی جدید برای تدوین استراتژی‌های یک پروژه در مراحل مختلف آشنا خواهید شد. اگر از فعالین حوزه دیجیتال هستید و با خلق محتوا سروکار دارید، این ویدیو مناسب شماست.

مخاطبین دوره:

  • مدیران سایت‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین
  • کارشناسان سئو
  • سردبیران و مدیران محتوا
  • نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا

مدرسان دوره

میلاد صفائی

محصولات مرتبط

   همین الان ثبت نام کن