همکاری در فروش چیست؟ (با افیلیت مارکتینگ ثروتمند شوید!)

سیستم همکاری در فروش، یکی از روش‌های بازاریابی مدرن در دنیای دیجیتال مارکتینگ است که کسب‌وکارها از افراد بازاریاب اینترنتی جهت فروش بیشتر محصولات و خدمات‌ خود کمک می‌گیرند، سیستم همکاری در فروش می‌ تواند برای بازاریاب و فروشنده اصلی درآمدزایی فوق‌ العاده‌ ای را به همراه داشته باشد.

رسیدن به درآمد میلیونی بدون داشتن سرمایه اولیه به لطف وجود سیستم کسب درآمد از همکاری فروش در فضای وب، دیگر یک آرزوی دست نیافتنی نیست!

اگر شما هم خواهان وارد شدن به سیستم همکاری در فروش برای کسب درآمد زیاد هستید برای آشنا شدن کامل با افیلیت مارکتینگ و راز و رمز های موفقیت در آن، تا پایان این مقاله با تسمینو همراه باشید.

همکاری در فروش (Affiliate marketing) چیست؟

همکاری در فروش چیست

همکاری در فروش، یک سیستم ساده بازاریابی است که امروزه بیزینس‌ های بزرگ دنیا از آن برای فروش محصولات و خدمات خود به تعداد افراد بیشتر کمک می‌گیرند.

در افیلیت مارکتینگ، شما به واسط بین فروشنده اصلی محصول و خریدار احتمالی قرار می‌ گیرید و در صورت ارجاع موفق افراد به کسب و کار و رخ دادن خرید، سودی به شما تعلق خواهد گرفت.

اجزای مختلف یک سیستم افیلیت مارکتینگ

برای درک بهتر این سیستم بازاریابی در فضای آنلاین، بهتر است در ابتدا با ۴ بخش اصلی فرایند سیستم افیلیت مارکتینگ، آشنا شوید.

۱٫ فروشنده اصلی

تمامی تولید کنندگانی که اقدام به ارائه محصولات و خدمات مختلف به مشتریان خود می‌کنند در این دسته قرار می‌ گیرند، امروزه وب سایت‌ های خدماتی و فروشگاهی زیادی از سیستم همکاری در فروش برای جذب مشتری و رسیدن به سود بیشتر کمک می‌گیرند.

۲٫ بازاریاب واسط

بازاریاب واسط، فردی است که هیچ‌گونه محصولی برای ارائه ندارد و تنها با اجرای درست هنر بازاریابی در فضای اینترنت، اقدام به جذب افراد و ترغیب آن‌ها به خرید و در نهایت ارجاع به فروشنده اصلی می‌ کند، اگر شما هیچ سرمایه‌ای برای کسب درآمد در فضای وب ندارید، می‌توانید به عنوان نقش بازاریاب واسط در سیستم همکاری در فروش، درآمد کسب کنید.

۳٫ راه ارتباطی

اما مهم‌ ترین بخش در فرایند همکاری در فروش، وجود یک راه ارتباطی بین بازاریاب و مشتریان احتمالی کسب‌وکار است، با توجه به متنوع بودن شبکه‌های اجتماعی دارای قابلیت اشتراک گذاری لینک‌، راه‌های ارتباطی مختلفی جهت جذب مشتری توسط بازاریاب اینترنتی وجود دارد.

۴٫ خریدار

هدف اصلی سیستم افیلیت مارکتینگ، رسیدن به فروش و سود بیشتر است و خریداران در این فرایند، نقش اصلی را ایفا می‌کنند، هرچقدر که بازاریاب واسط، هنر بازاریابی بیشتری را داشته باشد تعداد خریداران کسب‌وکار بیشتر خواهد شد.

مزیت‌ های سیستم افیلیت مارکتینگ (یک معامله دو سر سود!)

افیلیت مارکتینگ، در صورت پیاده سازی صحیح می‌تواند منجر به دستیابی سود خالص برای هر دو طرف سیستم همکاری در فروش، یعنی بازاریاب واسط و صاحب کسب‌وکار ارائه کننده محصول شود.

 • مزایای افیلیت مارکتینگ برای فروشنده اصلی

 1. کم‌ هزینه
 2. کمک به سئو وب سایت
 3. رسیدن به مشتریان واقعی
 4. احتمال فروش بسیار بالا
 5. عدم نیاز به پرداخت حقوق ثابت
 • مزایای افیلیت مارکتینگ برای بازاریان

 1. عدم نیاز به سرمایه اولیه
 2. احتیاج نداشتن به تخصص
 3. کار کردن بدون محدودیت مکانی و زمانی
 4. نبود سقف درآمد
 5. نداشتن دردسرهای تولید و ارسال محصول و ..

فرایند کسب درآمد از همکاری در فروش چگونه است؟

در سیستم همکاری در فروش، شما باید با یک کسب‌ و کار اینترنتی ارائه کننده سیستم افیلیت مارکتینگ، وارد همکاری شوید.

پس از انتخاب محصول و خدمات مدنظرتان جهت فروش، یک لینک خاص دریافت خواهید کرد و حالا وظیفه شما این است که مخاطبین هدف کسب‌ و کار مدنظر را پیدا کنید و آن‌ ها را از طریق لینک مختص به خودتان جهت خرید به سایت فروشنده ارجاع دهید.

چنانکه افراد از طریق لینک اختصاصی شما وارد وب سایت کسب‌ و کار هدف شوند و اقدام به خرید کنند، از فروش هر محصول، یک پورسانت به حساب شما واریز خواهد شد.

در سیستم افیلیت مارکتینگ، فروش بیشتر به معنای رسیدن به سود بالاتر است و هر چقدر تلاش و هوشمندی زیادتری در مسیر مسیر بازاریابی محصولات، خرج کنید می‌توانید به درآمد زیادتری برسید.

کسب درآمد میلیونی از همکاری در فروش! ( دروغ یا واقعیت ا؟ )

به دست آوردن درآمد بالا از همکاری در فروش، یک آرزوی دست نیافتنی نیست، تنها کافی است که با ترفند های دنیای افیلیت مارکتینگ آشنا باشید تا بتوانید به سادگی در منزل‌تان درآمد رویایی‌ تان را  از این سیستم به دست آورید و لذت ببرید

۱٫ انتخاب محصول و فروشنده مناسب

برای دستیابی به موفقیت در سیستم همکاری در فروش، داشتن شناخت کافی از محصولات و شرکتی که بناست برای آن‌ ها بازاریابی کنید از اهمیت بالایی برخوردار است.

سعی کنید فروشندگانی را که درصد پورسانت بیشتر و کمیسیون کم‌ تری را در سیستم همکاری در فروش در نظر می‌ گیرند را جهت همکاری و رسیدن به درآمد بیشتر، انتخاب کنید.

۲٫ خریداران احتمالی را آنالیز کنید

با در نظر گرفتن نوع محصولاتی که بناست در سیستم همکاری در فروش، ارائه کنید خریداران احتمالی را زیر ذره بین آنالیز قرار دهید و ویژگی‌های مختلف آن‌ها از جمله سن، علائق و شبکه‌های اجتماعی که بیشتر فعالیت دارند و .. را شناسایی کنید.

این‌کار به شما کمک می‌کند که که کانال‌های بازاریابی بهتری را جهت فروش در سیستم افیلیت مارکتینگ انتخاب کنید و قدرت تاثیر گذاری بیشتری بر ذهن افراد جهت ترغیب آن‌ها به خرید به دست آورید.

۳٫ استراتژی تولید محتوا داشته باشید

قوی‌ترین راه برای جذب مشتریان هدف‌مند و پولساز به یک کسب‌وکار جهت دستیابی به سود بیشتر، کمک گرفتن از محتوای قدرت‌مند و روش‌های بازاریابی است، محتوای خوب و ارزشمند همچون یک آهنربا مشتریان احتمالی را به سمت محصولات و خدمات شما جذب خواهد کرد.

همچنین برای سفارش تولید محتوا میتوانید از مجموعه تسمینو کمک گیرید

اگر در وب سایت‌تان قصد اشتراک گذاری لینک‌های همکاری در فروش‌تان را دارید، حتما با تولید مقالات مرتبط با محصول و خدمات مدنظرتان از طریق گوگل با کمک سئو کاربران به سایت‌تان جذب کنید و به فروش بی‌نهایت دست یابید.

 

سخن پایانی

سیستم افیلیت مارکتینگ، یکی از جذاب‌ ترین روش‌های جذب مشتری در دنیای دیجیتال مارکتینگ است که امروزه به کمک کسب‌وکارهای آنلاین در فضای وب، آمده است.

فرقی ندارد که قصد دارید به عنوان صاحب یک کسب‌وکار آنلاین به مشتریان بیشتری دست پیدا کنید یا نیاز به کسب درآمد از طریق اینترنت با کمک سیستم همکاری در فروش دارید، سیستم افیلیت مارکتینگ، یک مسیر جذاب بی‌ نظیر است که می‌توانید با کمک آن، به درآمد و پول بیشتری برسید.

در این مقاله تمامی نکات مهم در رابطه با سیستم افیلیت مارکیتنگ و مزایای آن ذکر شد، برای ورود به دنیای جدیدی از کسب‌ و کار در بستر فضای دیجیتال مارکتینگ زمان را از دست ندهید و همین حالا به فکر وارد شدن حرفه‌ای به سیستم افیلیت مارکتینگ باشید.