کامنت مارکتینگ چیست؟+ تاثیر بک لینک کامنتی در سئو

کامنت مارکتینگ Comment Marketing یکی از بهترین روش‌ها برای سئو سایت و افزایش نرخ کلیک است. این روش سابقه زیادی دارد و سایت‌های موفق از آن به صورت ویژه استفاده می‌کنند. در حال حاضر بک لینک کامنتی نیز در سئوی خارجی سایت اهمیت زیادی دارد که به همین جهت متخصصین سئو از این روش بهره می‌برند.
در پایان این مطلب، بهترین سایت‌های خرید بک لینک کامنتی + یک لیست جامع از وب‌سایت‌هایی که به شما امکان ایجاد کامنت بک لینک را به صورت رایگان می‌دهند ارائه کردیم تا هیچ‌گونه سوالی در این حوزه در ذهن شما باقی نماند. همچنین شما با مفهوم کامنت مارکتینگ و نحوه انجام آن آشنا خواهید شد پس در ادامه با ما همراه باشید.
بک لینک کامنتی یا کامنت مارکتینگ چیست

آشنایی اولیه با مفهوم کامنت مارکتینگ

بازاریابی دیدگاهی یا کامنت مارکتینگ یکی از شیوه‌های نوین بازاریابی است که شما می‌توانید با استفاده از آن به رشد سایت خود کمک زیادی بکنید. در این روش شما در سایت خود یا دیگران کامنت می‌گذارید و از این طریق با دیگران تعامل برقرار خواهید کرد. هر چقدر که تعداد کامنت‌های مطالب شما بیشتر باشد،‌ گوگل آن را به عنوان امتیاز مثبت در سئوی سایت شما در نظر می‌گیرد.

از طرفی وقتی شما با کاربران تعامل دارید، آن‌ها علاقه‌مند می‌شوند تا بیشتر از خدمات شما استفاده کنند. البته کامنت مارکتینگ فقط محدود به سایت شما نخواهد شد و می‌توانید دیدگاه‌‌های خود را در سایر سایت‌ها نیز به اشتراک بگذارید. به طور کلی کامنت مارکتینگ سبب افزایش ورودی سایت و در نتیجه افزایش فروش خواهد شد. با توجه به ویژگی‌های مثبتی که در این روش وجود دارد، بهتر است که شما هم برای کامنت مارکتینگ برنامه‌ریزی داشته باشید.

بروزرسانی محتوا با کامنت مارکتینگ

همان‌طور که می‌دانید بروزرسانی محتوا یکی از روش‌های سئوی داخلی سایت است. در حال حاضر موتورهای جستجو علاقه بسیار زیادی به محتوای جدید و بروز دارند. از همین رو هر سایتی باید برای آپدیت محتوایی برنامه مناسبی داشته باشد. یکی از راه‌های کم‌زحمت برای آپدیت صفحه استفاده از کامنت مارکتینگ است. زمانی که تعداد زیادی دیدگاه جدید برای یک صفحه ثبت می‌شود، گوگل آن را به عنوان آپدیت محتوا در نظر می‌گیرد.

همین ویژگی مثبت سبب می‌شود که تا رتبه سایت شما در نتایج گوگل نیز افزایش پیدا کند. بسیاری از سایت‌های بزرگ صدها محتوا را بارگزاری کرده‌اند که آپدیت کردن همه آن‌ها نیاز به زمان و انرژی بالایی دارد. به همین جهت بازاریابی دیدگاهی می‌تواند در این مورد به کمک آن‌ها بیاید. حال که متوجه شدید ارتباط آپدیت محتوا و کامنت مارکتینگ چیست، حتما برای اجرای آن یک پلن مناسب را مشخص نمایید.