پروپوزال سئو چیست؟ +چطور یک Seo proposal بنویسیم ؟

برای انجام هر کاری نیاز به یک مسیر راهنمای مشخص و دقیق داریم تا بتوانیم با داشتن ذهنیتی کاملا آماده و پویا پذیرای چالش‌ها باشیم و پرقدرت به سمت هدف، حرکت کنیم، در دنیای سئو نیز این قائده پابرجا است و شما برای نشانه گرفتن دقیق اهداف‌تان نیاز به یک راهنمای مسیر دارید و این مفهوم در سئو و بهینه سازی سایت، پروپوزال سئو نام دارد.
اگر نمی‌دانید پروپوزال سئو چیست اصلا نگران نباشید، چون در این مقاله به دنبال آن هستیم تا ببینیم این موضوع دقیقا به چه مفهومی است؟ به چه دلیلی؟ توسط چه کسی؟ و برای چه کسی؟ نگارش می‌شود و اصول نگارش درست آن چیست؟ و در پایان یک فایل نمونه پروپزال حرفه‌ای برای بررسی و یادگیری بهتر خدمت شما ارائه می‌شود با ما همراه باشید.

پروپزال سئو چیست؟ (Seo Proposal)

در آغاز فرایند هر پروژه سئو پیش از انعقاد قرارداد، برای آگاهی دقیق کارفرما از نقشه ذهنی متخصص سئو یا تیم سئو باید پروپزال سئو به صورت دقیق نگارش شود تا جزئیات مسیر سئو و بهینه سازی وب‌سایت، برای هر دو طرف، به صورت دقیق، مشخص شود.
به جرات می‌توان گفت که امروزه پروپزال سئو به یکی از مهم‌ترین ارکان مدیریت و هدایت پروژه‌های سئو تبدیل شده است و تقریبا بدون وجود آن، مسیر کار برای هر دو طرف کارفرما و پیمانکار، مبهم خواهد بود که غالبا به نتیجه دلخواه نیز منجر نخواهدشد.
فرقی ندارد که به عنوان کارفرما یا مجری در فرایند پروژه سئو، عهده‌دار نقش و وظیفه هستید، شما باید به صورت دقیق با این مفهوم آشنا باشید و از نکات مهم آن در فرایند انجام پروژه سئو استفاده کنید تا در نهایت به بهترین نتیجه دست یابید.
 پروپوزال سئو چیست؟

از پروپوزال تا پروپوزال سئو!  وقت قصه خوندنه!

برای اینکه معنای نمونه پروپوزال سئو را بیشتر درک کنیم، خوب است که در قدم اول مرور کنیم که مفهوم پروپوزال چیست؟ پروپزال به معنای یک طرح پیشنهادی با آنالیز دقیق پروژه به منظور افزایش کیفیت کار است.
در حقیقت پروزال سئو توسط یک متخصص  سئو  پس از تحلیل و بررسی دقیق وب‌سایت هدف و رقبا نگارش می‌شود که در آن بهترین مسیر برای رشد پروژه سئو پیشنهاد داده شود.

یادگیری مفهوم پروپوزال سئو با یک قصه جالب اما کوتاه!

فرض کنید شما متخصص سئو هستید و با آنالیز وضعیت سئو تسمینو راه‌کارهایی برای رشد سایت دارید یا حتی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای بهبود وضعیت سایت‌مان به ما راه‌کار پیشنهاد دهید. در این شرایط شما باید با آنالیز دقیق تسمینو و رقبای تسمینو یک طرح پیشنهادی ایجاد و برای ما ارسال کنید.
در این شرایط اصولا متخصصین سئو زیادی اقدام به ارسال پروپوزال می‌کنند و در این مرحله با توجه به کیفیت و سطح پروپوزال، بهترین و حرفه‌ای‌ترین درخواست‌ها تایید خواهند شد.
البته یادتون نره که: پروپوزال
ما قصد استخدام کارشناس س